Teslimat Garanti ve İade Koşulları

İade – İptal ve Ürün Değiştirme Konularında bize ulaşabilirsiniz.

İade edilecek ürünler sipariş sırasında tercih ettiğiniz kargo şirketi ile gönderilmelidir.

Tüm ürünler aksi belirtilmediği taktirde üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 Ürün iadelerinde kargo ücreti müşteriden tahsil edilir.

Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış yada tekrar satılamayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.

Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde iade formunu doldurarak faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.

İadelerinde varsa ürünün aparatlarını, yedek parçalarını, aksesuarlarını eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez.

Sipariş İptali:

Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken info@yenisahome.com mail adresimizden veya sitemizin iletişim bölümünden sipariş bilginizi bize göndermenizdir.

Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra gerçekleştiği taktirde kargo masrafları tarafınıza yansıtılacaktır.

 Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz.

Banka Havalesi ile verilen siparişlerde ödeme onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilir.Kapıda Ödeme veya kredi kartlı alışverişlerinizde yine ödeme onaylandıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya teslim edilir. Bir aksilik olmadıkça sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda kalmamış ise sizinle mail yada telefon ile irtibata geçilip bilgilendirme yapılacaktır yada tüketici isterse stoklarmızda kalmamış ürün için en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
yenisahome.com sitesi (sitemiz) üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Sitemizden aldığınız iç çamaşırı kozmetik vb hijyene tabi ürünlerin iadesi mümkün değildir.Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.